DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
 

Metody 21 stoleti
čas
 
 
 
 Jelikož žijeme v 21 století, snažím se využívat dostupných metod, jako je i audio a video výuka, výuka pomocí PC a orientace v anglickém prostředí i komunikační a softwarové použití PC.
Velice populární je Online forma Coachingu, kdy nemusíte nikam cestovat a vše probíhá z pohodlí Vašeho domova nebo kanceláře a to jak pouze psanou formou a nebo i videoformou přes skype.
Telefonicky coaching využívají převážně klienti v nenadálých situacích, jako jsou krizová řešení, nenadálé události.

Lidský pokrok směřuje nezadržitelně kupředu a s ním si vyvíjí i věda se svými poznatky. A proto se snažím průběžně sledovat trendy a vývoj a přinášet nové metody nebo nové poznatky, které nabízí nové možnosti a nebo potvrzují a obohacují staré osvědčené metody, meditace, relaxace, autogenního tréninku , manter, a mnoha dalších oborů. Vždy ale upozorňuji na to, že pokrok nemusí vždy znamenat posun k lepšímu, co se vědy týče. Nicméně je mnoho poznatků, které jsou bohužel dostupné pouze v anglické verzi a k ným do republiky se dostanou jen zřídka a mnozí o nich nevědí.

Je docela smutné a je velká škoda, že v ČR jsme velice pozadu co se týká výuky a kurzů přes internet, zatímco například v USA je velice populární studovat kdejakou universitu Online a to i originálním certifikátem.